CAMALEON COSMETICS • Awangarda kosmetyki.
MARKA W 100% HISZPAŃSKA
Kim jesteśmy?

Camaleon Cometics jest częścią grupy Armonía z siedzibą w Saragossie, utworzoną na Ibizie w 1980 roku.

Ta firma rodzinna, prowadzona już przez drugie pokolenie, od początku była w czołówce producentów kosmetyków naturalnych w Hiszpanii i rozciągnęła swoją działalność na rynki międzynarodowe na 4 kontynentach.
W swoim laboratorium w Barcelonie są opracowywane i wytwarzane różnorodne i wydajne produkty oparte na innowacyjnych i wyjątkowych formułach wywodzących się z kosmetyki naturalnej.

Posiada certyfikaty GMP, ECOCERT i ISO, które gwarantują kontrolę, zarządzanie i jakość produktów końcowych.

W 2015 roku powstała marka kosmetyków kolorowych Camaleon. Stała się ona jednym z filarów przedsiębiorstwa, dalej się rozwija i ma ogromny potencjał międzynarodowy.

Imagen-equipo-humano.jpg
Zespół

Zespół 40 młodych i dynamicznych osób pracuje w różnych działach marketingu i sprzedaży, projektowania, logistyki, produkcji, administracji, dziale technicznym oraz prawnym.

To pracownicy są głównym motorem firmy, która dba o warunki pracy oraz atmosferę w niej panującą, gwarantuje bezpieczeństwo pracy i wspiera godzenie życia rodzinnego z zawodowym.

Od szczęśliwych i zadowolonych pracowników zależy jakość produktów i usług przedsiębiorstwa.

Nasz sukces:
Równowaga między wszystkimi elementami tworzącymi naszą firmę.

Imagen-equipo-humano.jpg
Nasza teraźniejszość i przyszłość

Camaleon jest rozwijającą się marką, obecną na międzynarodowych targach i rozpoznawalną na zagranicznych rynkach.

Obecność w 18 tysiącach punktów w Hiszpanii dała nam wystarczające doświadczenie, abyśmy mogli otworzyć się na rynek zagraniczny (Portugalia, Francja, Rumunia, Węgry, Czechy, Polska, Wietnam, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz kraje skandynawskie).

I ciągle się rozwijamy...


Przejdź do góry